Ümran Seyhan ve Kenan Tosun aşkı tam gaz devam! Evlilik sorusu gülümsetti

Serenay Sarıkaya’nın annesi Ümran Seyhan, geçtiğimiz aylarda Nişantaşı’nda bir erkekle yürüyüş yaparken görüntülenmişti.

Söz konusu kişinin Serpil Tosun’la evli olan, Cansu Tosun’un babası Kenan Tosun olduğu ortaya çıkmıştı.

“ALLAH’A HAVALE EDİYORUM”

Yazlık evlerinde bir araya gelen ve ailece görüşen Seyhan Ümran ile Kenan Tosun’un arkadaşlığının bir süre sonra aşka dönüştüğü iddialarıyla ilgili konuşan Serpil Tosun, “Her şey doğru. Konuşacak bir durum yok. Allah’a havale ediyorum onları” demişti.

“BOŞANDIK, KİMSENİN HABERİ YOK”

“Müge ve Gülşen’le 2 Sayfa” programına konuşan Kenan Tosun evliliğinin bittiğini açıklamıştı:

1 ay önce boşandık. Kimsenin haberi yok. İlk defa söylüyorum. Anlaşmalı olarak boşandık. O konu kapandı. Zaten boşanma arifesine gelmişti bizim evliliğimiz. Ne konuşsak yanlış anlaşılır. Görüyorsunuz Ümran Hanımla beraber ve mutluyuz. Sizler bir şeyler yazıyorsunuz ama öyle bir şeyler yok. 3 aydır birlikte yaşıyoruz. Yerimiz belli. Kimseden kaçmıyoruz. Çocuklarla küslük yok. Olamaz da… Hiç görüşmez olur muyuz?

KÜSLÜK SONA ERDİ

Aylar sonra Cansu Tosun’un babası ile aralarındaki küslüğe son verdiği ortaya çıkmıştı. Cansu Tosun, aralarındaki buzları erittiği babası ve oğlu Marsel ile gezintiye çıktıkları Nişantaşı’nda ilk kez objektiflere yansımıştı.

EVLİLİK SORUSUNA YANITSIZ KALDILAR

Aşklarını dolu dizgin yaşayan Kenan Tosun ve Ümran Seyhan, pazar günü güneşli havayı fırsat bilip eşofman takımlarını giyerek yürüyüşe çıktı ve mahallelerinde objektiflere yansıdı. Spor giyim tarzlarıyla dikkat çeken çifti, bu sırada basın mensuplarının “Bu aşkın sonunda evlilik var mı?” sorusu gülümsetti. Soruları yanıtsız bırakıp suskunluğunu sürdüren Ümran Seyhan ile Kenan Tosun ikilisi ardından hızlı adımlarla evlerinin yolunu tuttu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir